ТОП-5 помилок кавового бізнесу, усунувши які, ви зможете підняти свій прибуток на 25-50% більше
Ми допоможемо підібрати сорти кави, які будуть продаватися у вашому закладі й приводити клієнтів, допоможемо розробити ряд акцій для залучення нових відвідувачів у заклад.
Кава — це товар, який у світовому обігу займає 2 місце після нафтопродуктів, тобто кавовий бізнес на 2 місці після бізнесу по нафтопродуктах.
Тільки цієї інформації достатньо, щоб взяти торгівлю кавою під свій особистий контроль.

Кава має бути свіжа. Саме свіжа і правильно підібрана кава викликає легку кавову залежність. Але є й дуже серйозна прихована біль власників закладів. Кава залишається свіжою кілька тижнів після обсмажування (до місяця). Після цього кавова ефірна олія окислюється і починає гірчити. Це рівносильно в ресторані зробити салат і залити його старою олією. Відвідувач у цей ресторан більше не прийде.
Каву краще купляти на третій-пятий день після обсмажування, максимум на 20 діб (краще на два тиждня). Ваші клієнти будуть дуже вдячні за смачну каву і щодня будуть забігати по кілька разів. Перевірено !!!☕️☕️☕️
Багато власників або адмінів вважають, що кавоварка повинна бути орендована і нехай цим займаються професіонали-ремонтники, але фірма, яка поставить Вам кавомашину — хоче тільки заробити на цьому, їм цікаво давати Вам найдешевшу і несмачну каву!
Дуже важливо!!! Кавоварка повинна бути своєю, а ви не повинні залежати від постачальника кави!!!
Дуже часто підібравши собі в заклад кави, ми намагаємося з досвіду купувати тільки цей сорт. Ми дуже часто не враховуємо, що до кави ми звикаємо. Якщо у себе ви будете хоча б раз на місяць міняти каву, ви зможете дуже довгий час утримувати ваших клієнтів і отримувати на чашці хороший дохід.
Своєчасний облік і контроль. Програма повинна показувати годинник, коли немає клієнтів, коли провалюється середній чек та іншу аналітику. Мені дуже подобається система обліку Poster, про це ми поговоримо.
Ми допоможемо краще виявити аватар вашого клієнта, допоможемо розібратися з вашим зерном (проведемо аудит зерна - скільки воно коштує та яка якість та свіжість зерна). Ви дізнаєтесь, чи не переплачуєте за каву. Які акції можно запровадити, щоб люди зайшли до вас на чашечку кави Думаю, вам це буде цікаво.

Ми підберемо вам близько 4 сорти кави на пробу для порівняння і дегустації свіжої кави.
Made on
Tilda